Перспектива
Пошук
Русский Українська English Мапа сайту
Реєстрація
Чартер
Графік трансферу
Список учасників
Спонсорські пакети
Спонсори Форуму
Програма Форуму
Правила подачі тез
Теннис
Інформація про минулі форуми
Відгуки учасників


Новини
01.08.2006
Вечір Українського страхового ринку в Баден-Бадені01.08.2006
VI Міжнародний Ялтинський Форум учасників страхового ринку05.05.2006
Регіональна страхова конференція (м.Львів)
Розсилання
Підпишися на розсилання новин !

E-mail


Проекти
Проекти >  Міжнародний Ялтинський Форум

 

Шановні панове!

 

17-21 вересня 2007 року відбудеться VІI Міжнародний Ялтинський Форум учасників страхового ринку, організатором якого є Ліга страхових організацій України. Місцем зустрічі за традицією обрано, овіяну легендами та  міфами стародавню  Тавриду – перлину Чорноморського узбережжя – м. Ялту.   

VІ Міжнародний Ялтинський Форум відіграє важливу роль у формуванні  нової парадигми страхування та є надійною платформою для  діалогу між  усіма учасниками страхового співтовариства. Цей захід традиційно збирає ключових гравців страхового ринку багатьох країн світу, даючи їм можливість для відкритої та продуктивної дискусії, обговорення актуальних проблем та обміну досвідом. Цього року до участі запрошені зарубіжні колеги та партнери ЛСОУ, керівники страхових союзів Європи, Америки та Азії, представники найбільших страхових, брокерських та перестрахових компаній світу.

Процес розвитку сектора страхування безпосередньо пов’язаний з глобальними змінами в світовій економіці в результаті  міжнародної  інтеграції у світовий ринок. Яскравим підтвердженням цього динамічного розвитку є Міжнародний Ялтинський Форум учасників страхового ринку. Минулого року в його роботі взяло участь майже 650 представників із 25 країн. Таке загальне представництво дає підстави говорити про міжнародне визнання цього спеціалізованого заходу та підвищення інтересу до українського ринку страхування у світі.

Тематика Форуму вмотивована важливими подіями та останніми тенденціями розвитку  в  страхуванні. Ці важливі критерії дадуть можливість  учасникам  ділової зустрічі знайти практичні рішення завдань, що  стоять на шляху страхового бізнесу. Цього року в рамках заходу планується поєднання тематичних секцій із започаткуванням нового формату інтерактивних  дискусій, що проходитимуть в контексті загальносвітової страхової практики. Особлива увага буде приділена  розвитку концепції транспарентності страхового ринку. Це в свою чергу дасть змогу привнести  в національний страховий  ринок нові стандарти та методи управління, що підвищувамуть прозорість та конкурентоспроможність вітчизняної галузі страхування.    

Сподіваюсь, що  накопиченні знання та різнобічна інформація допоможуть учасникам VІI Міжнародного Ялтинського Форуму поглибити досвід та систематизувати його для подальшого застосування у діяльності.

Від імені  Ліги страхових організацій України маю честь запросити Вас взяти участь у VІI Міжнародному Ялтинському Форумі учасників страхового ринку. Будемо щиро раді бачити Вас на цій вагомій міжнародній діловій зустрічі, яка  відбудеться за адресою: Україна АР Крим, м. Ялта, готельний комплекс „Ялта-Інтурист”.

 

 

З пошаною

 

Голова Оргкомітету,

Президент Ліги страхових

організацій України                                                                                            О. Філонюк

 

Копірайт 2005. Всі права застережено. Дизайн та виготовлення: Activemedia.ua